ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Σας ενημερώνουμε ότι μετά την απόφαση του Υπουργείου να επιτρέψει τις εκδηλώσεις λήξης του σχολικού έτους 2019-2020, υπό την προϋπόθεση να γίνουν σε ανοικτό χώρο και με λήψη όλων των απαραίτητων υγειονομικών μέτρων για αποφυγή μετάδοσης του ιού Covid19, ο Σύλλογος διδασκόντων του σχολείου αποφάσισε την διοργάνωση τελετής λήξης  την Δευτέρα 29 Ιουνίου, στις 20:30(βράδυ) στην αυλή του σχολείου.

Θα παρουσιάσουμε σε συντομία τις δράσεις του σχολείου το 2019-20 και θα αποχαιρετίσουμε τους μαθητές/τριες της Γ΄ Λυκείου

Επειδή είμαστε υποχρεωμένοι να τηρήσουμε τις κείμενες υγειονομικές διατάξεις και ο χώρος είναι συγκεκριμένος, παρακαλούμε κάθε μαθητής/τρια να συνοδεύεται μόνον από ένα γονέα.

Για τους ίδιους λόγους δεν θα προσφερθούν γλυκά και αναψυκτικά από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Ασωπία 25/06/2020